Měníme se z obuvBirkenstock na NONNON

Všechny modely Birkenstock® mají zdravotní korko-latexovou stélku (vyjma modelů EVA). Pro správnou funkci stélky a vaše pohodlí a zdraví je třeba určité místo navíc. U Birkenstocku tomu říkáme “Svoboda pro Vaše prsty” a u nás “Choďte jako v mechu”.
V případě, že vám botky nesedí vám navrhujeme následující postup:
- Jako první krok nás prosím kontaktujte prosím buďto kontaktním formulářem, chatem, emailem (petra@nonnon.cz) či telefonem +420 739 617 582
- Již při prvním kontaktu nám můžete poslat foto nohy v botce, tak abychom vybrali tu nejlepší velikost
- Spojíme se s vámi a společně vybereme velikost a šířku a řešení výměny
Naším cílem je Vaše spokojenost! Jsme si vědomi toho, že botky Birkenstock® nejsou cenově levné a proto chceme, aby Vám pomohli k lepšímu a zdravějšímu životnímu stylu.
Pokud se rozhodnete pro vrácení zboží bez konzultace, postupujte prosím následovně:
V souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku máte právo od Kupní Smlouvy odstoupit, a to do třiceti (30) dnů od převzetí zboží, přičemž v případě, že předmětem Kupní Smlouvy je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, běží tato lhůta ode dne převzetí poslední dodávky zboží. Pro odstoupení od Kupní Smlouvy doporučujeme využit vzorový formulář, který si vytiskněte, případně opište a doručte současně se zbožím nebo jej zašlete mailem. Aby byla dodržena lhůta pro odstoupení od Smlouvy, postačuje odeslat odstoupení od Smlouvy před uplynutím příslušné lhůty.
Pokud odstoupíte od Smlouvy, vrátíme Vám bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne, kdy nám došlo Vaše oznámení o odstoupení od Smlouvy, všechny platby, které jsme od Vás obdrželi, včetně nákladů na dodání (kromě dodatečných nákladů vzniklých v důsledku Vámi zvoleného způsobu dodání převodem na vámi zvolený účet.
V žádném případě Vám tím nevzniknou další náklady. Platbu vrátíme po obdržení vráceného zboží.
Převzetí zboží:
Zboží odešlete nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy došlo k odstoupení od Smlouvy, zašlete zpět na naší adresu: obuvBirkenstock, Vrchlického 54, 58601. Budete li posílat zboží poštou, nejprve nás prosím kontaktujte, předejtede tím následným komplikacím.
Náklady spojené s vrácením zboží: Ponesete přímé náklady spojené s vrácením zboží.
Odpovědnost za snížení hodnoty vráceného zboží: Kupující odpovídá za snížení hodnoty zboží, které vzniklo v důsledku nakládání s tímto zbožím jinak, než je nutné s ním nakládat s ohledem na jeho povahu a vlastnosti za účelem obeznámení se s povahou a vlastnostmi zboží, včetně jeho funkčnosti.
Prodávající uplatní nárok na Náhradu u Kupujícího tak, že mu zašle od Kupujícího přijaté finanční prostředky za koupi zboží snížené o Náhradu.

Kupující není oprávněn odstoupit od Smlouvy, pokud naplní jednu z níže uvedených podmínek:
- zboží nemá originální krabici
- zboží je bez původních štítků, visaček
- zboží je špinavé, mokré nebo zapáchá
- část zboží nebo příslušenství je poškozená nebo chybí
- zboží není schopné dalšího prodeje

PDF ke stažení - výměna zboží

PDF ke stažení - vrácení zboží

CLUB

CLUB

Body za každý Váš nákup
1 bod - 1 Kč

AKCE

AKCE

Skladové a outletové modely za bezva ceny

DOPRAVA

DOPRAVA

Doprava pro objednávky nad 2000 Kč zdarma