Dobrý den, vítejte

Klasika “clogs” BOSTON: to nejlepší pro Vaše nohy
Vklouznout a jít! Model "Boston" znamená čistý komfort. Neboť kromě anatomicky tvarované stélky z korku a latexu zajišťuje vynikající pohodlí při nošení také plně uzavřená přední část boty. Nastavitelný pásek s přezkou umožňuje botu individuálně přizpůsobit noze. Tím noha příjemně vklouzne do boty, aniž by byla sevřena. Citlivé prsty jsou chráněny. Model "Boston" je tedy ideální na doma i pro venkovní nošení, a to jak pro volný čas, tak do zaměstnání.

Zvláštní střih a asymetrická, anatomicky tvarovaná stélka z korku a latexu propůjčují těmto klasickým dřevákům nezaměnitelný vzhled. Pokud hledáte dřeváky, v kterých byste měli extraúzkou nohu, pak jste na špatném místě. Pokud ovšem chcete udělat pro své nohy něco dobrého a současně být „in“, pak je tento celosvětový „Hero-Style“ perfektní volbou. Málokterý BIRKENSTOCK model měnil tak často svůj image, jako právě tento klasik: model původně koncipovaný jako domácí a pracovní obuv je v módních kruzích považován již dlouho za nezbytný doplněk.
Navzdory tomu, že model „Boston“ je, stejně jako všechny klasické modely, k dispozici v mnoha barevných a materiálových provedení, je pro tento klasický „clog“ nejvíce charakteristické provedení ve všech verzích z přírodní kůže. 
Pro domácí nošení je k dispozici také se sametovou měkkou plstí. Metalický vzhled nebo zdobení s nýty lze skvěle kombinovat s módním Streetstyle-Look. Kdo se nechce vzdát svého pohodlí ve wellness, Spa a na pláži, může mít svůj oblíbený kousek také v ultralehkém, vysoce pružném plastu EVA v mnoha módních barvách.  

Podstatou modelu "Boston" je unikátní anatomicky tvarovaná stélka s pružným korkovo-latexovým jádrem - vyrobena z vysoce kvalitních přírodních surovin (přírodní korkový granulát, přírodní latexové mléko, juta, semiš). Dopřejte svým unaveným nohám odpočinek, dopřejte jim maximální pohodlí.
Model „Boston“ je stejně oblíben u žen i mužů. Vyrábí se v množství různých variant ve velikostech 35-50. Stejně jako všechny sandále značky BIRKENSTOCK se také „Clog“ dodává ve dvou šířkách (normální, úzké) pro dokonalé přizpůsobení stélky chodidlu. Pro děti je "Boston" k dispozici od velikosti 26.

CLUB

CLUB

Body za každý Váš nákup
1 bod - 1 Kč

AKCE

AKCE

Skladové a outletové modely za bezva ceny