Měníme se z obuvBirkenstock na NONNON

DVOUPÁSKOVÝ MODEL, KTERÝ MUSÍTE MÍT
Arizona je nejprodávanější model sandálů značky Birkenstock. Od roku 1973, kdy byl tento model představen, si našel miliony věrných fanoušků po celém světě. Mnoho z nich má ve svém botníku zároveň více variant tohoto modelu. Neboť, tak jako všechny klasické modely i tento model se vyrábí v různých barevných a materiálových variantách.

Model „Arizona“ má dva příčné pásky přes nárt, které jsou díky kovovým sponám bez niklu pohodlně nastavitelné, a tak je sandál pevně spojen s nohou. Dvoupáskové sandály jsou proto pohodlné i na delší vzdálenosti. Anatomicky tvarovaná korková a latexová stélka poskytuje podporu, i když jste na cestách delší dobu. To vysvětluje, proč je sandál tak oblíbený mezi turisty po celém světě.

Model „Arizona“ pomohl vytvořit obraz BIRKENSTOCKU jako žádný jiný sandál. Díky svému ikonickému designu si dokonce mnozí pod pojmem sandále od BIRKENSTOCKU představí právě tento model. Ačkoli se téměř čtyři desetiletí vůbec nezměnil, pokud jde o funkci a základní design, sandál je dnes stejně trendový jako kdykoli předtím. Možná je to proto, že tento model nabízí tolik variant, jako žádný jiný. Proto se již téměř po desetiletí tyto klasické sandály prodávají jako módní kousek, který jak se v angličtině říká „Must-have“ – je to jedna z těch věcí, která by neměla chybět v žádném botníku.

Všestranný sandál s dvěma pásky je dodáván v mnoha různých materiálech a barevných kombinacích. Existují modely pro práci a volný čas, modely, které lze nosit uvnitř i venku. Existují styly pro ženy, muže a děti. Model „Arizona“ spojuje módní trendy a generace. Klasický sandál je módní prohlášení a zároveň módní anti-trend - v závislosti na tom, co jeho nositel zamýšlí. Pro některé je to provokace a promyšlený stylový zlom, pro druhé je to projev určitého životního stylu nebo symbol příslušnosti ke konkrétní (profesní-) skupině. Nebo jednoduše "jen" sandál, který nemá obdoby.
Díky všestrannosti platí, že sandál s dvěma pásky, je jeden z nejpohodlnějších modelů, které trh s obuví nabízí. Srdcem modelu „Arizona“, stejně jako všech sandálů BIRKENSTOCK, je unikátní, anatomicky tvarovaná stélka s pružným jádrem z korku a latexu - vyrobena z vysoce kvalitních přírodních surovin (přírodní korek, přírodní latex mléko, juty, semiše).
Kdo se nechce obejít bez obvyklého pohodlí i ve wellness a lázeňské oblasti a na pláži, může si najít své oblíbené sandály v ultralehkém, vysoce flexibilním EVA (ethylenvinylacetát) v široké škále módních barev.
Pro obzvlášť hýčkané nohy je k dispozici model s měkkou stélkou. Ti, kteří hledají ještě větší komfort, si mohou vybrat jeden z mnoha modelů s poloviční nebo plnou stélkou. U modelů s poloviční stélkou se jako krycí kůže namísto sametové měkké semišové kůže používá vysoce kvalitní kůže z nappy. U modelů s plnou stélkou jsou okraje stélky ručně lemovány vysoce kvalitní nappakůží.

Model "Arizona" je stejně oblíben u žen i mužů. Model je k dispozici ve velikostech 35-50. Pro děti je k dispozici od velikosti 26. Stejně jako u všech sandálů BIRKENSTOCK je model s dvěma pásky k dispozici ve dvou šířkách (normální a úzký), aby se zajistilo správné uchycení nohy.

CLUB

CLUB

Body za každý Váš nákup
1 bod - 1 Kč

AKCE

AKCE

Skladové a outletové modely za bezva ceny